Seriale

32
Odpowiednik
0
Odpowiednik
Pracownik ONZ odkrywa, że zatrudniająca go agencja skrywa tajemnicę - istnienie furtki do innego wymiaru.
0 /0
Botoks
1

Botoks

2018
Botoks
Leczenie grozi śmiercią. Jeśli film Botoks Cię zaszokował, to serial wbije Cię w fotel!
1 /1
Marvel: Jessica Jones
8
Marvel: Jessica Jones
Jessica Jones ma za sobą trudną przeszłość. Swoje umiejętności wykorzystuje w pracy detektywa, aby wytropić dawnego oprawcę, zanim ten skrzywdzi kogoś w Hell’s Kitchen.
8 /1
SIX
2

SIX

2017
SIX
Oddział komandosów SEAL ma za zadanie wyeliminować przywódcę talibów w Afganistanie. Podczas operacji żołnierze odkrywają, że z wrogimi siłami współpracuje pewien Amerykanin.
2 /1
Mindhunter
0

Mindhunter

2017
Mindhunter
Agent elitarnej jednostki kryminalnej FBI opracowuje techniki profilowania, ścigając seryjnych morderców i gwałcicieli.
0 /0
Ozark
9

Ozark

2017
Ozark
Ten mroczny serial opowiada trudną historię rodziny, która zostaje wciągnięta w wir przestępczego świata i przeprowadza się do kurortu w górach Ozark.
9 /2
The End of the ****ing World
9
The End of the ****ing World
The End of the F***ing World to serial, który łączy w sobie elementy dramatu i komedii. Fabuła powstała na podstawie nagradzanej powieści graficznej Charlesa Forsmana. Głównymi bohaterami są nastolatkowie James i Alyssa. On jest samozwańczym psychopatą, zaś ona zbuntowaną outsiderką, którą nudzi jej własne życie. Wspólnie wyruszają w podróż, by uciec przed zbliżającym się widmem dorosłości.
9 /1
Seria niefortunnych zdarzeń
9
Seria niefortunnych zdarzeń
Sieroty Baudelaire wyruszają w drogę pełną zgryzot, udręk i cierpienia, by odkryć długo skrywane rodzinne tajemnice. Zadania nie ułatwia im nikczemny hrabia Olaf.
9 /1
Marvel: Defenders
9.5
Marvel: Defenders
Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły w walce ze wspólnymi wrogami, których działania zagrażają bezpieczeństwu Nowego Jorku.
9.5 /2
Marvel: Luke Cage
10
Marvel: Luke Cage
W trakcie nieudanego eksperymentu niesłusznie skazany mężczyzna zyskuje nadzwyczajną siłę oraz wytrzymałość. Dzięki nowym zdolnościom ucieka z więzienia i staje się najemnikiem.
10 /2